سبد خرید

آشنایی با کانون نشر علوم

کانون نشر علوم در سال 1369 به عنوان اولین ناشر کتاب های کامپیوتر و الکترونیک با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي فعالیت خود را شروع  و تا به حال حدود 500 عنوان کتاب در این زمینه ها نشر داده است. مدیر مسئول و صاحب امتیاز انتشارات آقای سید محمد حسین منوری می باشد که سابقه بیش از 30 سال در حوزه نشر دارد.

کانون نشر علوم در ابتدای کار سعی در ارائه کتاب ها در سه دسته راهنمای جامع، کتاب آموزشی و راهنمای سریع داشت و اخیراً نیز اقدام به چاپ کتاب های کامپیوتر، الکترونیک و فنی مهندسی که توسط اساتید و مولفان مجرب دانشگاه ها تألیف شده، نموده است.

بسیاری از هم میهنان ما دسترسی آسان به فروشگاه ها و کتاب های انتشارات کانون نشر علوم در کشور عزیزمان ایران ندارند و در برخی از موراد نیازمند خواندن خلاصه ای از کتاب و یا فهرست کتاب می باشند، ما این فرصت را فراهم کرده ایم تا جدید ترین و پرفروشترین کتاب های چاپ شده در زمینه های مختلفی کامپیوتر، الکترونیک و فنی مهندسی را در اختیار تمام همراهان انتشارات کانون نشر علوم قرار دهیم.

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

کانون نشر علوم پیشگام در نشر آثار برگزیده، علوم کاربردی کامپیوتر، الکترونیک، فنی و مهندسی

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.